Niewiele osób o tym wie, ale repertuar teatru to często o wiele więcej, niż zaoferować potrafią jedynie aktorzy występujący w nim na co dzień.

Kto może nas odwiedzić?

Teatr to działanie twórcze, które nie może istnieć w odosobnieniu. I wcale nikt nie próbuje narzucać mu takiego kieratu. Wręcz przeciwnie. Sceny teatralne, ale też opera, w bardzo szerokim zakresie współpracują ze sobą. Czasami oznacza to tworzenie wspólnych projektów, ale nawet jeszcze częściej mamy szanse na zapoznanie się z występami teatrów, które po prostu pojawiają się gościnnie w danym miejscu. Jest to oczywiście związane z pewnymi ograniczeniami i nie bez powodu każdy teatr ma swoją siedzibę, bo nie zawsze można chociażby poradzić sobie z przewiezieniem scenografii. Jeśli jednak określone przedstawienie nie ma wielkich wymagań pod względem organizacyjno-technicznym, istnieje szansa granicząca z pewnością, że będzie można je zobaczyć także gościnnie w innych miejscach.

Teatr Wielki im. Moiniuszki w Poznaniu od zawsze ma do zaoferowania interesujące widowiska teatralne i operowe. Sprawdź repertuar Teatru i wybierz spektakl, który trafia w twój gust.

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]