Przez bardzo długi czas wykończenie mieszkania pod klucz traktowane było jako opcja luksusowa, na którą decydowały się jedynie osoby, które było stać na ekstrawagancję i nie liczenie się z pieniędzmi. Praktyka pokazuje jednak, że wykończenie pod klucz może być rozwiązanie ze wszech miar korzystniejszym od odbierania inwestycji w stanie deweloperskim.

Koszty i odpowiedzialność

Pod uwagę należy tutaj wziąć dwie kwestie. Pierwsza z nich to realne koszty wykończenia mieszkania pod klucz. Zaletą stanu deweloperskiego jest na pewno to, że można te koszty rozłożyć w czasie i zapomnieć nawet o niektórych rzeczach na całe lata. Oznacza to jednak mieszkanie w nienajlepszych warunkach przez naprawdę długi czas. Co więcej, jedna duża inwestycja za jednym zamachem to zwykle niższy koszt całościowy.

Druga kwestia, odpowiedzialność za inwestycję, bardzo mocno rozmywa się między różnymi podmiotami, kiedy wykonawców w jednym domu czy mieszkaniu jest więcej.

Jeżeli posiadasz mieszkanie w stanie surowym i chcesz doprowadzić je do użytecznego stanu, pracujące dla PREMIUM PROPERTY ekipy remontowe wykończą je pod klucz. Firma posiada kilka pakietów wykończeniowych różniących się ceną. Niezależnie od wybranej opcji solidnie wykończenie mieszkania pod klucz jest efektem ich pracy.

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 3.8]