O wizycie położnej każda kobieta powinna pomyśleć jeszcze przed porodem. Wizyta ta jest szczególnie potrzebna kobietom, które niepokoją się tym, jak będzie przebiegać połóg. Położna rozwieje także wszystkie wątpliwości młodych mam dotyczące kwestii związanych z opieką nad maluchem.

Wizyty poporodowe nie są oczywiście skierowane tylko do tych kobiet, które urodziły swoje pierwsze dziecko. Z takiej wizyty mogą skorzystać także kobiety, które zostały matkami po raz kolejny. Z tego rodzaju pomocy może skorzystać każda kobieta po porodzie przez okres dwóch miesięcy. Każda mama, która urodziła dziecko i chce, aby po porodzie odwiedziła ją położna, może umówić się z położoną pracującą w tej samej przychodni co lekarz prowadzący ciążę, ale może też wybrać inną. Wizyta położnej trwa około godziny. Wizyty poporodowe położonej to okazja do zadania jej wszelkich nurtujących młodą mamę pytań. Kobiety, które urodziły dziecko mogą, ale nie muszą umawiać się na wizytę położnej.

Pani Natalia Antonić jest wykwalifikowaną położną, która oferuje swoje wsparcie podczas wizyt poporodowych. Z jej usług i porad korzystać mamy z Poznania i Trzcianki.

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]