Otwór do napełniania zbiornika DEF jest zaprojektowany tak, aby pomieścić tylko dyszę napełniania DEF, aby zapewnić, że do zbiornika zostanie wprowadzony tylko DEF. Zbiorniki te są również produkowane w Polsce. Nigdy nie należy wlewać oleju napędowego do zbiornika DEF i odwrotnie. Aby zabezpieczyć się przed tym niewłaściwym paliwem, dysza oleju napędowego nie będzie zazwyczaj pasować do otworu zbiornika DEF. Zbiorniki do AdBlue mają przed sobą świetlana przyszłość ze względu na wiele aspektów.

Jak wygląda zbiornik do DEF?

Posiada niebieską pokrywę, aby odróżnić go od zbiornika oleju napędowego, który może mieć żółty lub zielony korek wlewu paliwa. W przypadku pojazdów lekkich okresy uzupełniania oleju DEF zwykle występują w czasie zalecanej wymiany oleju, podczas gdy uzupełnianie oleju DEF w pojazdach ciężkich oraz maszynach i sprzęcie terenowym będzie się różnić w zależności od warunków pracy, przepracowanych godzin, przejechanych kilometrów, obciążenia czynniki, jak i również inne względy.

Storage Partners jest czołowym polskim producentem kontenerów do AdBlue najwyższej jakości – https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]