Jak efektywnie wykorzystać w domu chwosty? Pasmanteria oferuje nam dziś szereg produktów ozdobnych tego typu i pomoc w doborze pasujących do naszego wnętrza. Chwosty do zasłon można wykorzystać do ozdobienia nie tylko haczyków, ale także samych budek, powiesić je osobno, uzupełniając kompozycję zasłon. Chwosty ozdobne równie pięknie wyglądają na poduszkach.

Aby ozdobić zasłony, możesz użyć ogromnej liczby akcesoriów wykonanych z różnych materiałów. Nie tylko podkreślą styl aranżacji pomieszczenia, ale także pomogą zmienić wizualny akcent przestrzeni.

Niektóre elementy można zawiązać na górze lub bliżej środka. Do ich produkcji zwykle używa się zarówno nici syntetycznych, jak i naturalnych. Do celów dekoracyjnych możesz użyć wszelkiego rodzaju detali drewnianych, koralików, skomplikowanych metali i wiązań, haczyków z pięknymi kamieniami. Z kolei małe chwosty są używane w połączeniu z frędzlami do ozdabiania krawędzi zasłon. Bardziej masywne można dopasować się do krawędzi poduszki.

Ornatio Design to pasmanteria z wieloma dekoracyjnymi dodatkami tekstylnymi, w tym także bogatą ofertą chwostów – https://ornatio-design.pl/category/chwosty

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 4]