Coraz częściej korespondencja ma charakter elektroniczny. Wciąż jednak są sytuacje, w których niezbędna jest korespondencja w formie papierowej.

Co to jest kopertowanie?

Wysłanie tradycyjnej papierowej korespondencji zajmuje wiele czasu. Każdy list i dokument, które mają zostać wysłane do adresata muszą zostać w pierwszej kolejności zgromadzone, złożone i włożone do koperty. Prace składające się na kopertowanie są dzisiaj coraz częściej wykonywane przez maszyny.

Outsourcing kopertowania

Na rynku działa mnóstwo firm outsourcingowych. Są wśród nich również i takie, które zajmują się obsługą korespondencji. Firma outsourcingowa specjalizująca się w takich usługach bierze na siebie cały proces związany z przygotowaniem i wysyłaniem korespondencji. Z usług firm zewnętrznych, które oferują obsługę korespondencji korzysta coraz więcej przedsiębiorstw. Wiele z nich interesuje obsługa korespondencji masowej przez firmę outsourcingową.

W Poznaniu działa firma Adrex-Group, która zajmuje się outsourcingiem pocztowym i jest w stanie wykonać każde duże oraz małe zlecenia obsługi korespondencji listowej.

Zagłosuj
[Wszystkie: 63 Średnia: 4]