Przygotowanie korespondencji wcale nie jest rzeczą prostą. Dokument trzeba najpierw złożyć, umieścić go w kopercie, którą następnie należy zakleić i zaadresować. Jeśli w biurze codziennie wysyłamy mnóstwo listów, zadanie to zajmie naprawdę wiele czasu. Na szczęście można zaopatrzyć się w kopertownice.

Dlaczego kopertownice to dobre rozwiązanie?

Maszyna do kopertowania, czyli kopertownica, to urządzenie, które automatyzuje proces przygotowywania korespondencji. Wszystkie czynności związane z przygotowaniem listu do wysyłki wykonywane są w efekcie zdecydowanie szybciej.

Ile czasu można zaoszczędzić?

Ręczne przygotowanie dwustu listów do wysyłki zajmuje około godziny. Tymczasem kopertownica zrobi to w około pięć minut. Wystarczy więc postawić na kopertownicę, aby wyeliminować w swojej firmie problemy związane z opóźnieniami w wysyłce listów. Obecnie zakup urządzeń do kopertowania nie stanowi najmniejszego problemu.

Mieszcząca się w Poznaniu firma Printcom jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn do kopertowania i innych urządzeń do obsługi korespondencji listowej marki Hefter.

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 4.1]