Firma Storage Partners oferuje nowoczesne zbiorniki od AdBlue, jakie cieszą się uznaniem na rynku. Ten producent zbiorników na AdBlue dokłada wszelkich starań, aby sprostać wymogom każdego klienta.

Roztwór AdBlue

AdBlue jest wodnym roztworem mocznika o stężeniu nominalnym 32,5%, jakie jest gromadzony w osobnym zbiorniku. Wiele zależy od modelu auta, przy czym wlew do tego zbiornika zazwyczaj znajduje się pod maską, w bagażniku lub obok wlewu paliwa. Płyn trafia do katalizatora SCR, jaki zainstalowany jest na drodze układy wydechowego. Nowoczesna technologia SCR pozwala z powodzeniem zachować odpowiednią temperaturę, jaką osiągają spaliny w miejscu montażu katalizatora.

Pamiętajmy o tym, że podczas produkcji spalin powstają szkodliwe związki dla człowieka i środowiska. Z tego względu stosuje się sprzęt DEF do odprowadzania spalin, jaki działa wydajnie i sprawnie. System DEF to rozwiązanie cieszące się popularnością już od wielu lat.

Producent zbiorników do AdBlue Starege Partners oferuje szeroką ofertę specjalistycznych pojemników na AdBlue, jakie znajdziemy na stronie https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue.

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]