Obecnie każdy posiadacz samochodu z silnikiem wysokoprężnym i katalizatorem musi pamiętać o tankowaniu nie tylko paliwa, ale również czynnika AdBlue, którego zadaniem jest ograniczenie emisji szkodliwych składników spalin. Wszystko oczywiście w trosce o środowisko naturalne. Ci, którzy chcą sprzedawać AdBlue muszą z kolei pamiętać o zakupie odpowiednich pojemników.

Dostępne dzisiaj na rynku zbiorniki do AdBlue to pojemniki mające dwupłaszczową budowę. Są wykonane tak, aby nawet naprawdę niekorzystne warunki atmosferyczne nie były im straszne. Wybierać można między zbiornikami o różnej pojemności, na przykład 3000 i 6000 litrów. Co ważne, zbiorniki dzieli się w zależności od ich przeznaczenia. Inne stosowane są do transportu AdBlue, w innych czynnik jest przechowywany, a w jeszcze innych dystrybuowany na stacjach benzynowych. Co ważne, niezależnie od rodzaju zbiornika można być pewnym, że spełnia on szereg restrykcyjnych norm.

Storage Partners jest producentem najlepszych zbiorników na AdBlue w Polsce – https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]