Wszyscy przedsiębiorcy muszą prowadzić księgowość. Prawo nie określa jedynie w jakiej formie mają to robić. Niektóre firmy zobowiązane są do prowadzenia pełnej księgowości, inne z kolei mogą prowadzić księgowość uproszczoną. Bardzo często osobami prowadzącymi uproszczoną księgowość są właściciele małych firm. W ich przypadku tworzenie odrębnego działu księgowego oznacza tylko wysokie koszty. Księgowość mogą oczywiście prowadzić także samodzielnie, ale wymaga to sporej wiedzy i czasu.

Na rynku działają na szczęście firmy, których specjalnością są usługi księgowe. Dla małych, a często także dla średniej wielkości firm skorzystanie z usług zewnętrznej firmy jest rozwiązaniem najbardziej korzystnym. Zakres świadczonych usług jest z reguły bardzo szeroki. Tylko od klienta zależy, na jakie usługi się zdecyduje. Z reguły firmy korzystające z usług biura rachunkowego płacą stały, miesięczny i niezbyt wysoki abonament.

Krakowskie Biuro Doradztwa Ekonomicznego Constans pełni swoje usługi księgowe zarówno dla klientów, którzy chcą jednorazowo z nich skorzystać, jak i tych, którzy zainteresowani są dłuższą współpracą – https://bdeconstans.pl/

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]