Taśmy z pomponikami najczęściej kojarzymy z przyozdabianiem różnych elementów w domu. Obszywamy nimi poduszki, naszywamy je na zasłony, czasami dodajemy je do obrusów i dzięki temu potrafimy uzyskiwać naprawdę ciekawe efekty. Taśmy z pomponikami to cały czas jeszcze coś nietypowego w naszych domach. Największe wrażenie taśma z pomponikami jest w stanie stworzyć, kiedy umieścimy ją na odzieży.

Do czego pasuje taśma z pomponikami?

W zasadzie nie musimy się tutaj w żaden sposób ograniczać. Jeśli chcemy skorzystać z taśmy z pomponikami, na pewno znajdziemy dla niej jakieś zastosowanie, chociaż oczywiście trochę rzadziej będziemy ją naszywać na spodnie, a na pewno na jeansy. Znacznie lepiej sprawdzi się ona przy sukience lub przy chuście. Najczęściej z taśm będziemy korzystać wczesną zimą lub późną jesienią, przygotowując się do chłodów. Właśnie wtedy wyciąga się rękawiczki, czapki i szaliki, a takie tasiemki wręcz idealnie pasują do rzeczy wełnianych.

Jeżeli już wiesz do czego przydadzą ci się taśmy z pomponikami, zajrzyj do pasmanterii dekoracyjnej Ornatio Design i zobacz jakie tasiemki oferuje – https://ornatio-design.pl/category/tasmy-z-pomponikami

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]