Nie da się zarządzać czasem. Czas sobie cały czas płynie tak samo i w gruncie rzeczy zarządzamy sobą w czasie, a nie czasem samym w sobie. Szkolenie z prawidłowego zarządzania czasem będzie organizowane zawsze wokół ustalania priorytetów dla naszego zachowania.

Zarządzanie czasem – ustalanie priorytetów

Szkolenie z zarządzania czasem definiuje umiejętność określania i realizowania priorytetów. W jednostce czasu można bowiem zrealizować określoną ilość rzeczy, ale efektywność wykorzystania tego czasu wcale nie będzie liczona poprzez ilość tych rzeczy, ale przez ich jakość. Zdecydowanie lepiej jest wykonać 3-4 zadania o znaczeniu kluczowym, niż kilkanaście zadań, których wpływ na nasze długoterminowe cele będzie co najwyżej ograniczony. Największym problemem w odpowiednim zarządzaniu czasem jest zazwyczaj to, że zbyt wiele dnia poświęcamy na rzeczy zupełnie nieistotne i ten fakt trzeba wyeliminować w pierwszej kolejności.

Jeżeli chcesz nauczyć się efektywniej pracować i planować swój czas, skorzystaj ze szkolenia z zarządzania czasem we firmie szkoleniowej „bez owijania” – https://bezowijania.com/szkolenie-zarzadzanie-czasem

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]