Istnieje wiele dróg rozwoju dla nauczycieli. Zazwyczaj decydują się oni na kwestie techniczne, takie jak szkolenie z rozliczania projektów unijnych, czyli coś, co pozwoli im zająć się dodatkowymi obowiązkami wykraczającymi poza kwestie czysto dydaktyczne. Warto jednak zastanowić się, czy nie skorzystać z dodatkowych przedmiotów, których można by uczyć.

Przedsiębiorczość jest ważna, acz niedoceniana

Kurs przedsiębiorczości to kurs, po którym można uczyć podstaw przedsiębiorczości w szkołach. Jest to przedmiot ważny, ale niestety bardzo niedoceniany, ponieważ niewiele osób wie, co właściwie powinno być przekazywane w czasie takich zajęć. Kończy się to tak, że kursy przedsiębiorczości stają się swoistymi kursami animatora czasu wolnego, gdyż osoba opiekująca się klasą w czasie lekcji przedsiębiorczości przede wszystkim organizuje grupie czas de facto wolny. Warto zrobić coś więcej dla młodzieży i przy okazji zarobić.

Z kursu przedsiębiorczości organizowanego przez firmę Euroconsulting może skorzystać każdy zainteresowany tą tematyką – https://euroconsulting.edu.pl/kurs-abc-przedsiebiorczosci

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]