Obecnie naprawdę trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek wystąpienie bez prezentacji multimedialnej. Okazuje się jednak, że stworzenie wartościowej, ciekawej prezentacji wcale nie jest takie proste. Na szczęście organizowane są liczne szkolenia z tworzenia prezentacji.

Czego można dowiedzieć się na szkoleniu?

Tworzenie skutecznej prezentacji jest prawdziwą sztuką. Szkolenie z programu PowerPoint dostarczy wiedzy z zakresu obsługi programu. Organizowane są zarówno szkolenia na poziomie podstawowym, jak i dla zaawansowanych. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak prawidłowo tworzyć prezentacje, jak planować slajdy, a także jakie przejścia między innymi są najbardziej odpowiednie.

Kto może zdecydować się na takie szkolenie?

Szkolenia z tworzenia prezentacji przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych. Skorzystać z nich mogą różne osoby bez względu na to, jaki zawód wykonują. Wiedza wyniesiona ze szkolenia przyda się podczas tworzenia prezentacji.

Firma informatyczna Studio Prezentacji organizuje szkolenia z tworzenia prezentacji w PowerPoint-cie. Po ich zakończeniu kursanci posiądą wiedzę i umiejętności do przygotowania profesjonalnych pokazów multimedialnych.

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 4.1]