Teatr to zdecydowanie klasyczna forma rozrywki i nie jest ona specjalnie skłonna do flirtowania z nowoczesnością. Bardzo podobnie zachowuje się opera i można powiedzieć, że na tych dwóch polach jeszcze sobie poczekamy, zanim zacznie się pojawiać coś przełomowego. Nie jest to oczywiście aż tak bardzo potrzebne i dzisiaj w praktyce do szczęścia potrzebne jest nam tylko to, aby teatr był dostępny przez Internet.

Repertuar teatru na stronie internetowej

Nasze realne potrzeby na tym polu są niewielkie, dzięki czemu teatrom bardzo łatwo przychodzi ich zaspokajanie. Związane jest to przede wszystkim z możliwością kupowania biletów czy sprawdzania repertuaru przez sieć. Obecnie nie ma z tym już najmniejszego problemu, ponieważ nawet bardzo małe teatry są już w stanie dzisiaj powiedzieć nam o sobie wszystko za pomocą strony internetowej. Część z nich dalej jeszcze nie oferuje sprzedaży biletów za pomocą tego kanału dystrybucji, ale repertuar teatru tam jest.

Na stronie internetowej Teatru Wielkiego im. Moniuszki w Poznaniu znajdziesz jego repertuar oraz wiele interesujących informacji o wystawianych przedstawieniach oraz o samym teatrze. Są tam również propozycje rozrywki dla najmłodszych.

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 4]