Dodatkowo ozdobiona zasłona nie tylko nie straci nic na swojej funkcjonalności, ale też będzie wyglądać elegancko i zmieni całkowicie charakter pomieszczenia. Do ozdabiania zasłon możemy wykorzystać chwosty, frędzle, a może to być też taśma z pomponikami.

Jeśli zdecydujemy się na ozdabianie zasłon gotowymi akcesoriami, to bez problemu znajdziemy takie w sklepach. Kupimy w nich wszelkiego rodzaju gotowe dekoracje przeznaczone do przypinania do firan, na przykład kwiaty, motyle, kryształki lub kolorowe koraliki. Warto też zwrócić uwagę na sam montaż zasłon. Popularne żabki nie są ozdobą mieszkania, ale już eleganckie szelki, troczki czy tunele, mogą sprawić, że wnętrze będzie nam się prezentować wyjątkowo. W eleganckich i nowoczesnych wnętrzach sprawdzają się metalowe przelotki, fleksy i ozdobne haczyki, a w przypadku klasycznych aranżacji doskonale odnajdą się subtelne mocowania na małych zawiązkach.

Mnogość dekoracyjnych dodatków tekstylnych takich jak sznury i chwosty do zasłon, koronki bawełniane oraz różnorodne frędzle znajdują się w asortymencie pasmanterii dekoracyjnej Orantio Design.

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 4.1]