Koronka to materiał ponadczasowy, który jest zawsze elegancki, i który sprawdza się w wielu sytuacjach. W ofercie dobrze zaopatrzonych pasmanterii koniecznie muszą się więc znaleźć koronki bawełniane.

Koronki te można wykorzystać na różne sposoby. Doskonale sprawdzą się nie tylko do wykończenia eleganckiego obrusa. Przyszyta do starego, ale nie zniszczonego T-shirta bawełniana koronka nada mu zupełnie nowego looku. Bawełniane koronki można wykorzystać również do ozdobienia pościeli, sukienek, bluzek czy spódnic. Przydadzą się również do wykonania własnoręcznych ozdób świątecznych czy kartek. Używając bawełnianej koronki i kleju ze zwykłego słoika wyczarujemy przepiękny lampion.

Bawełniane koronki można kupić w pasmanteriach stacjonarnych i internetowych. Koronki bawełniane dostępne są w różnych szerokościach i w bardzo różnych kolorach. Ich zaletą jest także to, że kosztują naprawdę niewiele.

Ornatio Design jest pasmanterią dekoracyjną, która oferuje naprawdę duży wybór koronek bawełnianych na metry – https://ornatio-design.pl/category/koronki-bawelniane

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]