Pojazdy ciężarowe, ze względu na swoją specyfikę, wymagają stosownej opieki. Tylko wybrane przedsiębiorstwa zajmują się na naprawą oraz serwisem tych pojazdów. Gdzie więc udać się w celu przeglądu lub eliminacji usterek?

Marka pojazdu

Serwis, choć może zajmować się pojazdami ciężarowymi, to zachodzi ryzyko, że nie obsługuje danej marki. Przykładowy serwis ciężarówek DAF i Mercedes nie zawsze będzie w jednym miejscu. Należy więc sprawdzić tylko wybrane firmy, które obsługują posiadany przez klienta typ ciężarówki. Przy naczepach ciężarowych sprawa wygląda tak samo.

Cena

Koszt usługi może być wysoki. Dzieje się tak z powodu różnych przyczyn. Jedną z nich może być trudność dostępności części do pojazdu lub usługa wykonana przez najlepszych specjalistów. Przedsiębiorstwa mogą oferować szereg usług dodatkowych. Niektóre prowadzą serwis ciężarówek wraz z innymi rodzajami pojazdów.

Pod Poznaniem znajduje się kompleksowy serwis pojazdów i naczep ciężarowych Raben Truck Service, który dokonuje serwisu wielu marek, a także posiada myjnię – https://rtservice.pl

Man photo created by aleksandarlittlewolf – www.freepik.com

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]