Jeśli marzysz o zwiedzaniu świata, ale nie masz odpowiednich środków finansowych, to bez problemu możesz zaoszczędzić na noclegach, decydując się na hostel. Sieć hosteli to najtańsza opcja na nocleg w czystym łóżku, z gorącymi prysznicami i śniadaniem. W hostelu jest zawsze ciepła woda, a śniadanie jest często wliczone w koszt noclegu.

Do większości hosteli nie dostaniesz się po godzinie 12 w nocy, a po godzinie 11 po południu hostel musi być opuszczony na kilka godzin – wszystkie toalety i podłogi są poddawane surowej dezynfekcji. Pokoje w hostelu są różne: mieszane, przeznaczone dla osób jednej płci, a nawet pojedyncze.

W hostelach przebywają głównie młodzi turyści. Tanie noclegi zawsze przyciągają dużo studentów lub po prostu młodych ludzi, ale bardzo łatwo spotkać też biznesmenów próbujących zredukować swoje wydatki podczas podróży służbowej. Hostel to najczęściej wspólna sypialnia z rzędem łóżek, wspólna łazienka, recepcja, kuchnia i sporadycznie sejfy do przechowywania rzeczy. Niemal zawsze w hostelach jest miejsce, w którym goście mogą się integrować.

Poznaj niezwykłą ofertę hostelu Moon Hostel znajdującego się w Poznaniu – https://moonhostel.pl/pl/poznan

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]