Oprawa muzyczna ślubu to często zaniedbywany element przygotowań. Skupieni na strojach i organizacji wesela zapominamy czasem o tej ważnej części ceremonii lub pozostawiamy oprawę zaplanowaną w kościele. Ważne też by oprawa muzyczna nie była nadmiernie dominująca, tak by nie zakłócała podniosłych chwil wzruszeń. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest harfa na ślub.

Delikatnie i elegancko

Dźwięki harfy są wyjątkowe, wprowadzają dostojne elementy, co stanowi najlepszą oprawę tak ważnego dnia. Niezależnie od tego, czy planujemy ślub cywilny, czy kościelny jest kilka momentów, kiedy dźwięki harfy podkreśla powagę i wyjątkowy charakter tego wydarzenia. Stanowić będzie doskonałe tło w momentach, w których pozornie niewiele się dzieje, np.: podczas zbierania się gości, podczas składania życzeń, czy w czasie kiedy moda para i świadkowie podpisują dokumenty. Kiedy planujemy oprawę muzyczną imprez, harfa ze swoim szlachetnym i oryginalnym brzmieniem jest doskonałym dopełnieniem uroczystości.

Jeżeli chcesz muzyka harfy uświetniła czas podczas takiego wydarzenia jakim jest ślub, sprawdź co ma do zaoferowania mistrzyni harfy pani Paula z Poznania. Mistrzowska oprawa muzyczna ślubu to jej specjalność.

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 4]