Pierwsze hostele w Polsce pojawiły się stosunkowo niedawno. Bardzo szybko jednak zdobyły popularność. Hostel wybiera coraz większa liczba nie tylko zagranicznych, ale także polskich turystów. Noclegi w hostelach szczególną popularnością cieszą się wśród młodych ludzi, którzy chcą spędzić wakacje nie wydając na nie fortuny.

To, że hostele oferują tanie noclegi nie oznacza, że panujące w nich warunki są złe. Standard hosteli w większości przypadków jest naprawdę bardzo wysoki. Wiele osób decyduje się na nocleg w hostelu nie tylko dlatego, że mają one niskie ceny, ale także dlatego, że mogą przygotowywać w nich posiłki. Większość pokoi w hostelach jest wieloosobowych. Oczywiście, część pokoi jest też jedno-, dwu- i trzyosobowych. Pokoje w hostelach można rezerwować zarówno bezpośrednio przez ich stronę, jak i przez portale rezerwacyjne. Sieć hosteli w Polsce i na świecie jest coraz gęstsza.

Moon Hostel to sieć hosteli posiadająca swoje hostele w największych miastach Polski. Mają doskonałą lokalizację, w centrach miast, wygodne pokoje i darmowe Wi-fi.

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]