Home Staging, to dla wielu Polaków wciąż pojęcie tajemnicze. Tymczasem tym mianem określa się szereg zabiegów, które pozwalają na profesjonalne przygotowanie domu lub mieszkania do sprzedaży albo wynajmu. Skuteczny home staging pozwala nam na uzyskanie lepszej ceny za najem mieszkania i wyróżnienie się na tle konkurencyjnych ofert.

Lepsza skuteczność jest tutaj potwierdzona badaniami. Te przeprowadzono w Stanach Zjednoczonych i wykazały one, że odpowiednio przygotowane nieruchomości, wynajmują się lub sprzedają dwa razy szybciej, a ich cena jest nawet o czterdzieści procent wyższa, od konkurencyjnych ofert w tej samej lokalizacji i podobnym standardzie. W Polsce profesjonalne usługi home stagingu pojawiły się stosunkowo niedawno, ale już cieszą się pozytywną opinią. Pozwalają bowiem, przy niewielkich nakładach finansowych, które traktować należy jako inwestycję, osiągnąć wyższy zysk z wynajmu czy sprzedaży mieszkania.

Poznańska firma PREMIUM PROPERTY specjalizuje się w home stagingu mieszkań przeznaczonych na wynajem lub sprzedaż. Ponadto oferuję usługę zarządzania najmem, gdzie w imieniu klienta kompleksowo opiekuje się jego wynajętym mieszkaniem .

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 3.9]