Pewnie każdy właściciel samochodu zdaje sobie sprawę z tego, że lakier jest takim podłożem, które jest narażone na uszkodzenia. Jednocześnie decyduje o tym jak auto będzie się prezentować. Dlatego jego odpowiedni stan techniczny będzie rzeczywiście bardzo istotny. Chęć zabezpieczenia lakieru bez zmiany jego barwy powoduje, że obecnie ludzie ochoczo stosują innowacyjne rozwiązania, dzięki którym będzie można karoserię dodatkowo ochronić.

Taką opcją będą między innymi natryskowe powłoki ochronne, które świetnie się w tym zakresie sprawdzają. Między innymi taką propozycją będzie środek Raptor, który świetnie się sprawdza i zbiera wiele pozytywnych recenzji. Zastosowanie powłoki typu 2K nie stanowi większego problemu. Jej producent podkreśla, że nadaje się do ochrony podwozia w pojazdach terenowych i powierzchni towarowych w samochodach typu pickup. Dzięki temu samochody, które należą do firm transportowych mogą być właściwie zabezpieczone. Powłoka gwarantuje wysoki poziom trwałości, a jej natryskowy charakter sprawia, że nałożenie nie stanowi problemu.

Ten niezwykle wytrzymały, natryskowy środek ochronny jest do nabycia w sklepie internetowym Raptor Polska. Można go nabyć w zestawie z dodatkami ułatwiającymi jego nanoszenie.

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 3.9]