Szukając innowacyjnych rozwiązań do aranżacji wnętrz w swoim domu, szczególnie jeżeli projektujemy salon bądź sypialnię, warto zajrzeć do pasmanterii dekoracyjnej, gdzie znajdziemy między innymi kolorowe taśmy z chwościkami. Te dość nietypowe ozdoby, jeżeli przyszyjemy je do zasłon bądź firan, z pewnością odmienią nasze wnętrze.

Odważne kolory w sypialni

Jeżeli zdecydujemy się na odważne kolory do sypialni, zakładając czerwone zasłony i takie same wyzywające okrycia łóżka, z pewnością znajdziemy również taśmy z chwościkami, które wraz z koronkami bawełnianymi w tej samej kolorystyce, stworzą niepowtarzalny klimat i nastrój. Do tego dobierzemy właściwe oświetlenie, postawimy świece na komodzie, a wypoczynek w sypialni będzie samą przyjemnością. Warto inwestować w dodatki, takie jak chociażby taśma z chwościkami, czasami zwykły materiał po przeróbce krawieckiej może wyglądać niezwykle, niemalże po królewsku.

Bogata oferta taśm z chwościkami pasmanterii Ornatio Design przekona każdego do zakupów – https://ornatio-design.pl/category/tasmy-z-chwoscikami

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]