Popularność przedstawień teatralnych jest obecnie ogromna. Coraz więcej osób decyduje się wybrać wieczór w teatrze, a nie w kinie. Pojawia się jednak pytanie o to skąd czerpać informacje na temat grafiku teatrów. Zobaczmy.

Prasa

Miłośnicy tradycyjnych rozwiązań mogą postawić na prasę. Wystarczy kupić lokalną gazetę, aby znaleźć informacje dotyczące aktualnego repertuaru teatru działającego w naszym mieście. Należy jednak pamiętać, że w lokalnej prasie nie znajdziemy nic na temat repertuaru teatru położonego chociażby w innym województwie.

Internet

To naprawdę dobre źródło, jeśli chodzi o repertuar teatralny. Znajdziemy go między innymi na serwisach kulturalnych. Postawić można również na witryny danego teatru. Wówczas mamy możliwość nie tylko poznania repertuaru i obsady danego przedstawienia, ale również zakupienia biletu. To naprawdę wygodne rozwiązanie, które wybiera bardzo wiele osób. Kupując bilety w sieci, unikniemy bowiem stania w kolejce.

Teatr Wielki im. S. Moniuszki publikuje swój repertuar i kalendarium na stronie internetowej. Każdego miesiąca na jego deskach są wystawiane najlepsze znane sztuki i wszystkie są warte spędzania wieczoru w poznańskiej Operze – https://opera.poznan.pl/pl/repertuar

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 3.8]