Prezentacje biznesowe najczęściej tworzone są w programie Powerpoint. Jak się jednak okazuje, wiele osób popełnia przy tworzeniu prezentacji szereg poważnych błędów. Na szczęście dzisiaj ci, którzy chcą tworzyć profesjonalne prezentacje mogą zdecydować się na udział w szkoleniu powerpoint.

Co obejmuje takie szkolenie?

Szkolenie powerpoint to przede wszystkim szereg informacji dotyczących technicznych możliwości programu. Po udziale w szkoleniu nie ma się już żadnych wątpliwości co do tego, jak tworzyć prezentację od strony technicznej. Płynne przejścia między slajdami czy dodawanie kolejnych elementów nie stanowi już problemu.

Co jeszcze?

Profesjonalne prezentacje to prezentacje miłe dla oka. Dlatego na szkoleniu poruszane są również zagadnienia dotyczące aspektu wizualnego prezentacji. Porusza się między innymi kwestie dotyczące tego, co warto umieszczać na slajdzie oraz jak dobierać kolory, aby prezentacja była miła dla oka.

Studio Prezentacji to firma która prowadzi szkolenia z obsługi programu PowerPoint oraz prezentacji biznesowych. Po ich odbyciu kursanci nabędą niezbędne umiejętności do tworzenia profesjonalnych prezentacji multimedialnych.

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 4]