Firma Raben Truck Service istnieje od wielu lat i jest tworzona przez osoby, dla których pasją jest wszystko to, co jest związane z motoryzacją ciężarową. Placówka współpracuje tylko z wykwalifikowanymi mechanikami i oferuje bardzo przystępne ceny.

Usługi serwisowe

Główną domeną działalności firmy jest serwis samochodów ciężarowych wyprodukowanych przez DAF, Mercedesa i wielu innych marek. W ofercie są też usługi powypadkowe dotyczące napraw naczep firmy Welton i Schmitz. Dodatkowo można skorzystać z serwisu autobusów. Wszystkie naprawy są wykonywane bardzo szybko, więc warto skorzystać z tej oferty oraz z doradztwa, jakie można uzyskać.

Części zamienne

Firma oferuje również wysokiej jakości części zamienne do samochodów ciężarowych w tym TRP. TRP jest to program części przygotowany przez firmę PACCAR Parts i działa podobnie do programu oryginalnych części DAF.

Firma Raben Truck Service mieści się koło Poznania i posiada stronę internetową rtservice.pl, na której można znaleźć wszystkie przydatne informacje oraz formy kontaktu, a także uzyskać bardzo szybko fachową pomoc.

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]