Samochody marki Volvo są bardzo popularne w naszym kraju. Uważane są za auta bezpieczne i mało awaryjne. Nawet jednak im przytrafiają się różnego rodzaju usterki czy awarie.

Gdzie wykonać przegląd?

Właściciele samochodów marki Volvo mają do wyboru zarówno autoryzowany serwis Volvo jak również i taki, który specjalizuje się w autach tej marki, ale nie jest z nim związany. Do serwisu ASO na pewno warto wybrać się z nowym samochodem, który jest jeszcze na gwarancji. Po gwarancji, można udać się do niezależnego warsztatu samochodowego. Na pewno w każdym dużym mieście (np. takim jak Poznań) działa przynajmniej jeden serwis, którego specjalnością jest naprawa i przegląd Volvo.

Szeroki zakres usług

Zarówno serwisy ASO, jak i te, które nie są związane z daną marką oferują szeroki zakres usług. Geometria kół to usługa, która jedna z podstawowych usług świadczonych przez dobry serwis. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które kupują używane samochody, serwis wprowadził do oferty także przegląd przed zakupem.

Auto Serwis Loga jest niezależnym serwisem Volvo z Poznania. W jego ofercie znajduje się szereg usług naprawczych i przeglądowych nie tylko dla właścicieli samochodów koncernu Volvo.

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 4.1]