Winnica - początek każdego wina

Winnica Braci Czart to miejsce, gdzie historia, kultura i sztuka spotykają się w pięknej harmonii, zrodzonej z ziemi i słońca. Poznanie winnicy to podróż przez tajemnicze labirynty winogron, smakowanie unikalnych win i poznawanie niezwykłych historii, które tworzą się w tym magicznym miejscu.

Zwiedzanie winnicy 

Naszą podróż zaczynamy od zwiedzania winnicy. Przewodnik zabiera nas w podróż po malowniczych szeregach winogron, objaśniając proces uprawy i zbioru winogron oraz tajniki produkcji wina. Podziwiamy urodę krajobrazu, zrozumienie pracy i pasji, które poświęcono na każdym kroku. 

Degustacja win 

Następnie przechodzimy do najbardziej oczekiwanej części – degustacji win. W pięknie urządzonym pomieszczeniu z widokiem na winnice, naszym zmysłom poddawane są niezwykłe smaki różnych odmian wina. Sommelier prowadzi nas przez każdy kieliszek, opowiadając o jego charakterze, terroir i technikach produkcji. Od lekkich i owocowych białych win po bogate i złożone czerwone, każdy łyk to podróż przez smakowe krainy i emocje.

Poznaj winnicę Braci Czart, jedyną w swoim rodzaju! Umów się na zwiedzanie i spróbuj wyrafinowanych win – https://winnicabraciczart.pl/degustacje.

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]