Nadawca i adresat mogą komunikować się pomiędzy sobą w bardzo różny sposób. Tradycyjną formą komunikacji jest wysyłanie listów – w przypadku firm są to dokumenty. Wciąż dużą rolę odgrywa korespondencja papierowa.

Na czym polega usługa kopertowania?

Kopertowanie korespondencji jest czynnością, która pochłania mnóstwo czasu. Każdy wygenerowany list czy dokument, które mają zostać wysłane do adresata, muszą zostać złożone i włożone do koperty. Zamiast tracić czas na te czynności, ich wykonanie można zlecić zewnętrznej firmie, która świadczy usługi z zakresu obsługi korespondencji.

Co wchodzi w zakres usługi?

Kopertowanie jest usługą kompleksową, na którą składa się wydruk dokumentów, które mają zostać wysłane, ich złożenie, włożenie do koperty, zaadresowanie, naklejenie znaczków i dostarczenie na pocztę. Część z tych czynności wykonują maszyny, kopertowanie przebiega sprawnie i szybko – korespondencja trafia do adresatów na czas.

Adrex Group to firma specjalizująca się w outsourcingu pocztowym. Przygotowuje korespondencję listową w dowolnej skali i dopilnowuje jej wysyłki. Dzięki temu klienci Adrex Group oszczędzają czas i pieniądze.

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 4]