Obecnie ta budowa domów w Poznaniu to opcja niemal na sto procent łączona z fotowoltaiką, a nawet z turbinami wiatrowymi, bo rzecz jasna trzeba jakoś ograniczać wydatki na energię elektryczną. Takowa drożeje niemal co roku i co równie istotne tańszą nie będzie, bo w wielu częściach świata ten typ energii otrzymuje się ze spalania węgla w elektrociepłowniach, a koszty jego wydobycia ciągle rosną.

Jeśli chodzi o budowę domów w Poznaniu to przyszłość jest klarowną. Mowa tu o tym, że za jakiś czas każda nowo powstająca konstrukcja będzie miała dach pokryty w znacznym stopniu panelami fotowoltaicznymi, a do tego nawet te kilka turbin wiatrowych stojących pod domem. Jednym słowem ludzie będą robić jak najwięcej się da by energią uzyskaną w ten sposób ogrzewać także własny dom.

Chyba za jakiś czas ta budowa domów będzie ściśle powiązana z tym, że dach będzie opcją idealną dla turbin wiatrowych i paneli fotowoltaicznych. Mowa tu o tym, że na nim tego typu instalacje będą umieszczone w sposób zapewniający wzorową wydajność.

Zagłosuj
[Wszystkie: 2 Średnia: 5]