Tanie noclegi są dobre, bo są tanie. W dzisiejszych czasach nie musimy się też zazwyczaj martwić o ich jakość, ponieważ jeśli tylko jesteśmy w stanie zgodzić się na pewne kompromisy, nie powinniśmy narzekać na warunki naszej akomodacji. Pytanie tylko, gdzie szukać takich tanich noclegów?

Poza centrum jest zawsze taniej

Najważniejsze to oczywiście ucieczka z samego centrum. Lokalizacje centralne są zawsze najdroższe, nawet jeśli wcale nie jest tak, że są to miejsca najlepsze. Tym niemniej, korelacja jest tutaj bardzo jaskrawa i im bliżej jesteśmy centrum, tym będzie drożej. Warto jest uciekać także od miejsc położonych blisko różnego rodzaju zabytków czy innych ważnych miejsc na mapie miasta. Wliczają się w to niestety także węzły komunikacyjne, więc trzeba stawiać raczej na coś położonego trochę dalej od dworca. W ten sposób powinno się okazać, że nawet potencjalnie drogie, bo całkiem ładne lokale, są tanie i przystępne dla każdego.

Sieć hosteli Moon Hostel obala tezę drogiego noclegu w centrum miast. Jej hostel mieści się w bardzo blisko centrum Wrocławia i oferuje tani nocleg oraz świetny standard pokoi z łazienką i z dostępem do bardzo dobrze wyposażonej kuchni – https://moonhostel.pl/pl/wroclaw

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]