Malowanie to najbardziej popularny rodzaj prac remontowych. Oferuje je każda firma przeprowadzająca remonty mieszkań. Chcąc pomalować ściany w swoim mieszkaniu, warto pamiętać o farbach do zadań specjalnych. Zalicza się do nich farby magnetyczne, tablicowe oraz fosforyzujące.

Farby magnetyczne sprawiają, że do ściany można przyczepiać magnesy. Aby mieć pewność, że będą one naprawdę dobrze trzymać się ściany, wystarczy położyć na nią kilka warstw farby. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby farbę magnetyczną pomalować farbą akrylową bądź lateksową, nadając jej tym samym dowolnie wybrany kolor.

Farby tablicowe to prawdziwy hit w pokojach dziecięcych. Ściana, która jest nimi pomalowana, może pełnić rolę tablicy, po której można pisać kredą. Wykonane malunki bez problemu się ściera. Ciekawostką jest fakt, że taką farbą można malować nie tylko ściany, ale również matowe meble. Jeśli farbę tablicową nałożymy na farbę magnetyczną, uzyskamy powierzchnię, do której będziemy mogli przyczepiać magnesy i po której będziemy mogli pisać.

Od malowania ścian aż do pełnej renowacji budynku – to wszystko wchodzi zakres oferty usług remontowych poznańskiej firmy Putmajster – https://putmajster.pl/remonty

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]