Mieszkania z rynku pierwotnego cieszą się dużym zainteresowaniem. Są nowocześnie zaprojektowane, są funkcjonalne i przestronne. Mieszkania z rynku pierwotnego przez wiele lat oferowane były przyszłym lokatorom w stanie deweloperskim. Obecnie coraz częściej w ofercie największych deweloperów pojawia się także opcja wykończenie mieszkania pod klucz. Mieszkania w tym wariancie szybko znajdują lokatorów, mimo że za metr takiego lokalu trzeba zapłacić więcej.

Wykończenie mieszkania pod klucz to opcja, która oznacza, że wszelkie prace wykończeniowe w mieszkaniu wykona ekipa dewelopera. Deweloperzy najczęściej proponują wykończenie pod klucz w kilku standardach. Nabywcy mogą więc wybrać wariant, który najlepiej odpowiada ich oczekiwaniom i możliwościom finansowym. Najwięcej trzeba zapłacić za mieszkanie wykończone w standardzie Premium, ale w tym przypadku bardzo mocno brane są pod uwagę sugestie nabywców.

Poznańska firma remontowa PREMIUM PROPERTY specjalizuje się w wykończeniu mieszkań pod klucz. Swoją ofertę prac wykończeniowych kieruje zarówno do osób prywatnych jak i deweloperów.

Zagłosuj
[Wszystkie: 62 Średnia: 4]