Świadomość Polaków na temat wpływu sposobu odżywiania nie tylko na wygląd, ale również zdrowie i samopoczucie jest coraz większa. Wiemy już, że nie warto jeść byle czego. Samodzielne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków o odpowiedniej zawartości kalorii nie jest jednak proste. Rozwiązaniem w takiej sytuacji okazuje się być catering dietetyczny, który cieszy się coraz większą popularnością.

Decydując się na catering dietetyczny, można obecnie postawić na następujące rodzaje diet:

  • bez glutenu,
  • bez laktozy,
  • bez glutenu i laktozy,
  • wegetariańska,
  • na redukcję wagi.

Dostępna jest również dieta dla sportowców, która uwzględnia zwiększone zapotrzebowanie kaloryczne organizmu. Każda dieta – zarówno ta na redukcję wagi, jak i ta bez glutenu i laktozy – przygotowywana jest przez doświadczonego dietetyka. Dzięki temu posiłki są nie tylko smaczne, ale również naprawdę zdrowe. Catering dostarczany jest pod wskazany adres. Co ważne, dzisiaj ceny cateringu dietetycznego są naprawdę przystępne.

Na terenie Słubic i okolic działa firma cateringowa MK Katering. Jej specjalnością jest catering dietetyczny. Menu tej firmy zawiera zbilansowane pod kątem wartości odżywczych i kalorii posiłki, które są naprawdę smaczne.

Zagłosuj
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]